MOMENT

Pühapäeval oli mul ja Mehel üks moment. Ma polnud jõudnud oma juukseid pärast duši all käimist veel föönitada ja üks hetk ma istun vannitoa põrandal, Tütar süles ja Mees kammib ja föönitab mu juukseid. Just alles olin ma vaadanud filmi “Letters to Juliet”. Seal on stseen, kuidas üks peategelastest kammib teise juukseid ja ütleb “One of the great joys in life is having one’s hair brushed.” Ooo, kuidas ma soovisin, et keegi minu juukseid kammiks. Ja see lihtsalt juhtus. Ja nüüd on mu juuksed kõige ilusamad maailmas.
Meil pole väga palju selliseid armsaid ja spontaanseid hetki olnud. Ükskord me lebasime keset päeva voodis, kodu oli korras ja me rääkisime juttu. Ja järgmine hetk me virgusime unest. Me olime üksteise kaisus magama jäänud. Kui tavaliselt ma ei saa kaisus magama jääda, siis sel korral oli nii mõnus. Mõlemad mõnikord meenutame, kui mõnus see oli.
Ja üks kord, kui Mees õhtupoolikul teki alla ronis ja magama jäi, otsustasin ma wrap‘e teha. Praadisin panni peal karri kana, korter oli täiesti pime, köögi lamp valgustas otse meie voodit. Mees ärkas selle lõhna peale üles ja kägises heameelest. Mul oli siis kuidagi eriti hea olemas olla.
Ma soovin, et neid hetki tuleks veel. Mitte liiga tihti aga piisavalt, et erilised olla.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s