KAKS RAAMATUT

Mul on üks raamat. Ideede raamat, kuhu ma liimin inspireerivaid pilte. Seal on ideid, milline võiks välja näha minu praegune ja minu tulevane kodu. Milliseid dekoratsioone erinevatel aastaaegadel kasutada, kuidas ise mõne lihtsa liigutusega kodu värskendada. Seal on huvitavad isetehtud mänguasjad ja ideed lastega mängimiseks nii õues kui toas.
Pinterestis on mul erinevad board‘id, kuhu ma kogun veel rohkem inspiratsiooni. Sealt ma nopin mõned säravamad välja, lasen välja printida ja need lähevad siis juba raamatusse. Raamatus on asjad natuke sirgemini reas ja mul on lihtsam neid hoomata. Juurde saab kleepida märkmepabereid lisainformatsiooniga. Enda ideed saab joonistustega lisada ja üleüldse on kuidagi rohkem mänguruumi kui internetis niisama piltide lahterdamine.
Eile klammerdasin suurest inspiratsioonist kingakarbi kaanele tüki vanast särgist. Kingakarp ise sai ka üle klammerdatud ajutise mänguasjakasti tarbeks. Aga kuna karbi kaas enam peale ei mahtunud, panin selle seinale. Praegu on ta veel natuke nukker seal üksinda aga juba täna saab ta endale sõpru. See idee on pärit Pinterestis möllamisest aga tõelise lükke andis Anna raamat “Ideid maailma päästmiseks”. Tänu Annale ja tema raamatule, olen ma oma riidekappi hoopis teise pilguga vaatama. Katkised ja vanad riided saavad teise elu. Veel ei tea, millise aga küll nende aeg ka tuleb. Üsna pea. Lisaks idanevad mu peas erinevad jõulukingiideed ja ma vaikselt näen igal pool potentsiaalseid taaskasutusvõimalusi. Vanad kangad, serviisid, aknad. Tuleb lihtsalt läbi teise filtri vaadata.
Teine raamat, mida ma iga kuu täiendan, on Tütre raamat. Et temal ja iseendal oleks tulevikus huvitav vaadata, mismoodi ta kasvanud ja kuude jooksul muutunud on.

blog

One thought on “KAKS RAAMATUT

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s