TATOVEERING

Juba mitu aastat on mul soov lasta endale tatoveering teha. Kuskil gümnaasiumiajal hakkas idanema ja ma olen kindel, et 3-4 aastat mõtlemisaega on päris okei. Varem olin ikka silmanurgast tatoveeringuid piilunud ja siis kihistades pilgu ära keeranud. Hihihi! Ja eile ma teatasin Mehele, et ma tahan tatoveeringut. Siis ta natuke muigas selle peale ja ütles, et ma suurt ei teeks. Ei tee.
Ülaselg, must tint, geomeetria. Ma olen otsinud inspiratsiooni ja loodan, et saan täna õhtul visandama hakata. Kui Tütar jääb varem magama ja kui ma pole selleks ajaks juba ise poolunes.

20131202-181556.jpg

20131202-181609.jpg

 

 

Advertisements

2 thoughts on “TATOVEERING

  1. Ma arvan ka, et 3-4 aastat on piisav aeg, et oma idees kindel olla 🙂
    Ma ise tahtsin juba üsna tatikana ( 14 olin vist) aga ära tegin alles kui 20 olin, pubekas või ei, aga andsin ka ikka aru, et mis tehtud see tehtud 🙂
    Nüüd tahaks ka juba mõnda aega veel ühte ( või kahte või kolme..)aga ootan kuni imetamine lõpetatud ja eks siis paistab 🙂

    1. thejanette

      Ma ootan ka imetamise lõpuni. Järgmisel suvel plaanin teha. Suvisel ajal saab värskele tatoveeringule hingamisruumi anda ja kuna mulle peesitada väga ei meeldi, siis päike ka sellele ilmselt liiga ei hakka tegema.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s