MEELEOLU

Iga kord, kui talv hakkab jõudma, võtab maad mingi unine rahu. Tahaks igale poole küünlad põlema panna, vahetada siniseruuduline laudlina punase vastu, üles otsida punased pajalapid ja rätikud. Tahaks vahetada voodilinad helesinise asemel punaseks. Väljas on kõik nii jahedalt hele, tahaks tuba veelgi soojemaks teha. Tahaks jälle ühed või kahed villased sokid ribadeks kanda ja alles soetatud poncho peale tõmmata. Suvel on jällegi vastupidi, kõik tahaks heledaks vahetada. Suve alguses olid kõikvõimalikud linad valged, garderoob koosnes heledatest ja õhulistest riietest.

Talvel tuleb isu rohkem muusikat kuulata. Kui suvel on mu playlistis lood võrkkiikudest ja hõbedastest ekraanidest, siis talvel läheb edasi sama uduselt aga veidi melanhoolsemalt. Kuna mu enda arvuti heitis hinge ja kõik mu asjad peatuvad ajutiselt kõvakettal, siis selles arvutis, mida ma praegu kasutan, on ainult Lana Del Rey. Kui oma muusika siia üle tõstan, on mul avastamisrõõmu küllaga. Mõnikord on lihtsam panna mängima kohviradio, mis on olnud mu ustavaks kaaslaseks üksildastel Tartu õhtutel. Nüüd ma võin üksildastest õhtutest vaid unistada.

Mul on tunne, et eelmise blogi vibe hakkab siia üle tulema. Sellele ma keerasin selja, seda enam pole. Aga mu unistav mina hakkab uuesti ärkama, ma olingi juba liiga kahe jalaga maa peal. Varsti hakkavad valmima rebasepadjad ja isetehtud jõulukaunistused. Ma pead ei anna, iialgi ei tea, kas aega on. Aga ma unistan?

20131204-190109.jpgpilt internetist

Advertisements

2 thoughts on “MEELEOLU

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s