ELEVUSED

Me lähme homme pildistama. Ma tahan, et need pildid oleksid võimalikult elulised. Ma ei taha poseeritud fotoseeriat. Loodetavasti hea fotograaf oskab stuudios mu soove täide viia.
Ma tahan, et see fotod oleksid stiilipuhtad. Seega, teen ma endale ja Tütrele valgedpunased peapaelad ja Mehele punase lipsu. Lips on veidi ebasümmeetriline ja ma loodan, et see tuleb piisavalt pikk. Õmblusmasinat mul ei ole, pean traageldama. Kõik on nii toores ja kättejuhtuvatest asjadest tehtud aga loodan, et piltidel jääb kõik imearmas. Üleüldises plaanis olen ma asjadega rahul.
Ma sattusin sellest vanade riiete lõikumisest vaimustusse ja toodan Tütrele kõikvõimalikke peapaelu. Roosasid, valgeid, triibulisi, täpilisi. Need on ta peas no nii nunnud, et ma igakord piiksun heldimusest. Kui varem ma väga Tütre riietele rõhku ei pannud, siis nüüd mul on ühest vanast ilusast särgist valmimas kleit, mis äkki läheb kevadel/suvel talle selga. Praegu ma peaks seda lühemaks lõikama aga ei raatsi. Millalgi ilmselt tuulan veel vanades riietes ja lõigun ja nõelun ja seon ja nii hea on midagi oma kätega teha! Vaja veel jõulukingibrainstorm‘i. Maailm on ikka võimalusi täis. Kiidaks Annat!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s