TROPID

Kui keegi arvab, et on hea mõte pärast aastavahetust järgnevatel päevadel veel rakette lasta, siis käige perse. Vabandage väljendust. Mina kärutasin Tütre magama just enne, kui pimedaks läks ja umbes 15 minutit sain rahus olla, kui keegi hakkas meie maja lähedal rakette laskma. Ja mitte vaid paar raketti vaid ikka kakskümmend ja peale. Tütar üldiselt saab magada igapäevase müra sees ja iga väike prõks teda ei ärata aga ta oleks ilmselt ka toas magades nende peale ärganud. Krt, lennutage oma rakette siis, kui on õige aeg! Ma tahaks kuskile luku taha sellised panna ja raketid pooleks murda. Iga väikese beebi ema teab, kui raske on mõnikord laps magama saada ja kui siis keegi äratab ta 15 minutit hiljem üles, siis tahaks lihtsalt minna ja lõuksi kütta.

Ma olen alati teistega arvestanud. Mõnikord isegi ebatervisliku eneseohverduseni aga kui Mees kunagi korteris elades muusika või mängu heli väga valjuks keeras, siis mina olin see, kes alati keeras vaiksemaks, naabrite peale mõeldes. Ja selle pärast ma saangi nii fuken vihaseks, kui mõned inimesed nii ignorantsed on. Miks ei arvestata teistega? Miks, miks, miks?

Ja nüüd, kui laps mul siin nutab ja mitte millegagi rahul pole, lähen ma aina vihasemaks nende anonüümsete troppide peale. Viskaks nende aknad kividega sisse.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s