PÕSESARNAD

Ma olen praegu nii ilus. Kuidagi eriti ilus.
Reedel, kui ma Hiiumaale sõiduks valmistusin, mõtlesin, kas teen veits nägu pähe või mitte. Vaatasin peeglisse. Mina küll seda nägu meigiga ära ei riku. Praami peale sõites kiitlesin Mehele ka, et ma olen praegu väga ilus. Ta nõustus. Tegin Tütrega praamis selfie‘sid ja ma olin isegi pildil ilus. Ja ma pole enda arvates väga fotogeeniline.

Täna hommikul ma mõtlesin, et ma ei pane läätsesid ka silma, ma olen prillidega ikka väga ilus. Ma olen Mehe jaoks kogu aeg kaunis aga ka tema märkab, et praegu ma õitsen eriti. Mis sest, et ma pole jälle nädal aega juukseid jõudnud pesta.
Asi on ilmselt kaalulanguses. Nii kui Tütar 6-kuuseks sai, hakkas kaal märgatavalt langema. See nädalavahetus pole kaalunud aga vähemalt 7 kilo on nüüdseks läinud. Riided lähevad selga! Ja ma pole enam ümarnägu, põsesarnad tulevad aina välja.
Hea on ikka endaga rahul olla.

Advertisements

4 thoughts on “PÕSESARNAD

  1. eva

    Ükspäev kui meilt läbi hüppasid (Saara magas autos), märkasin ka, et õitsed kuidagi ilusti. Noh, aga kui ma olin jõudnud arusaamisele, et peaks nüüd seda ütlema hakkama, olid juba ära läinud :))

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s