RÄPINA HEA

See nädal on Räpina nädal. Mees võttis töölt puhkuse, et mina saaksin koolis käia. Mina lähen hommikul kella kaheksaks kooli ja Mees jääb Tütrega ühikasse. Lõunapausi ajal käin veidikeseks nendega aega veetmas.
Mõnus on siin Räpinas, kõik on käe-jala juures. Ühikast kooli on viie minuti tee, hommikul ärkamine pole üldse raske ja Tütar jääb kell kümme magama. Siin on teine rütm, kuskile pole vaja kiirustada. Sõõm värsket õhku. Aeg iseendale.

Lapse kõrvalt on parem õppida. Minul vähemalt küll. Ma olen rohkem motiveeritud ja kasutan oma aega targemalt. Palju parem tunne on õppida, kui varem. Enne Tütre sündi logelesin ma tihtipeale oma aja maha aga nüüd mul on siht kuidagi paigas ja pea on selgem. Ma põen vähem, küsin rohkem ja olen enesekindlam. Ilmad on ilusad, isa-tütre side kasvab tugevamaks ja mina tegelen eneseteostusega. Julgust annab juurde ka see, et mu ema õpib samal kursusel ja see, et ma olen ümbrusega juba tuttav. Lisaks on mul mõned selle sessiooni asjad juba eelmisest aastast tehtud ja ma saan ühikas veidi tihedamalt nägu näitamas käia.

Hea on kätega mullas möllata, oksi lõigata ja viitesid koguda. Homme saab äkki liivakastis ka mängida ja puu otsas ronida. Mõtlen tõsiselt kutseeksami sooritamisele aga sinna on veel natuke aega.
Ma kaifin seda, et sain kodust välja, mulle meeldib, et mul on kuhjaga motivatsiooni ja ma olen konstantselt elevil. Kaua see kestab, ei tea aga ma loodan, et ikka kaua. Sest motiveerituse tunne on nii hea! Enne jäi see mulle natuke võõraks, kui ma oma pead vati sees hoidsin.

Ühesõnaga, mul on jube hea olla! Ja tagasi koju minna pole ka üldse paha, kui ees ootab korras maja.

20140319-182919.jpg

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s