MU HING

Kuna viimased üheksa ja pool kuud olen ma konstantselt valveseisundis olnud, olen hakanud end natuke kurnatuna tundma. Emotsionaalselt just. See vist on värskete emade värk, et endaga kaob kontakt veits ära ja mingi hetk see hakkab närima kuskilt kuklast, et kuule, ma olen ka siin. Ma olen enamus ajast pea laiali otsas. Mulle on nagu tööülesanded kätte antud ja ma teen neid, ilma et peaksin väga palju mõtlemist tegema. Võrdleksin seda liinitööga. Väga palju loomingulist mõtlemist tegema ei pea ja kui mul on sellest tööst puhkehetk (kui Tütar magab), siis ma lihtsalt passin ja pea on tühi. Ilge rahutus on sees, et tahaks ja peaks midagi tegema aga ma ei tee. Lihtsalt ei tee. Miski takistab mul püsti tõusmast ja kusjuures mul on tunne, et ma peaksingi äkki istuma või isegi lamama ja mitte niheleda, et asjad vajavad tegemist. Oleks pikali ja lihtsalt hingaks, tunnetaks oma keha ja hinge. Siluks need puntrad sirgeks.
Ma tegelikult tean, millist väljundit mul vaja on. Sisendit õigemini – mul on vaja sisse vaadata. Kahte sisendit on vaja. Vaimset ja füüsilist. Energiad on vaja liikuma saada. Mul on kaks konkreetset asja ka juba olemas, kus ma saaksin sisenduma hakata aga ma ei jõua kuidagi nendeni.
Ju siis on elul vaja mind veel painutada ja ju siis pean veel natuke tagaplaanil olema. Sest ma hakkasin vaikselt Tütart rinnast võõrutama ja watahell, kui vastuolulised tunded mind valdavad. Ma nagu tahan võõrutada aga mul on jube kurb selle pärast.

Just mõtlesin, et miks ma võõrutada tahan ja jäin tühja passima. Pean siiski oma kõhutunnet usaldama. Ta lihtsalt teab paremini.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s