EI OLE PUHKUS

Olen koolis. Eile trallasime terve hommiku põllul. Õppisime peenart tegema ja puid istutama. See on ikka väga peen töö ja ma võin väga uhke oma viie üle olla. Saime kaevata ja poste maa sisse taguda TÄPSELT vertikaalselt. Saime puu TÄPSELT kahe posti vahele istutada ja täpselt keskele kinni siduda.

20140508-104840.jpg

20140508-105032.jpg

Hiljem oli nii tolmune olla ja kuna me venitasime hommiku väga pikaks, saime ka pika lõuna. Läksin ühikasse utoopilise sooviga pikali heita, sest Tütart väga ei huvita, mis ma tahan. Niigi saan praegu koolis käia, mida veel tahta onju. Ta ei saa minult sellist tähelepanu, millega ta harjunud on.

Peale pikka lõunat läksime korra klassi ja siis jälle õue. Seekord küüslauku väetama. Imekombel ei tundnud ma tol hetkel üldse väsimust aga kui pärast kasvuhoones end peeglist vaadata sain, nägin ma täitsa sooda välja. Hiljem õhtul avastasin, et oi, ma olen päikest saanud. Niimoodi, et põsesarnad, ninaselg ja lõuaots õhetavad. Ülahuule pealt on ka põlenud, nagu oleks külmavõetud. Jätab sellise kurnatud mulje. Mees

on rõõmus, et ma päikest saan, sest tavaliselt ma suvel olen täiesti valge ja päikest minimaalselt saanud.

Igatahes. Nädala selgroog on murtud ja homme saab koju. Mul on siiamaani väga tore olnud. Küll on mõned asjad tegemata aga mul on hea meel, et mu ema Tallinna gruppi ei saanud. Ma olin eelmine aasta Tallinna grupis ja neil on kaks talvist sessi Ehituskooli ruumides ja elamus oli hoopis väiksem. Nüüd olen emaga ühel kursusel ja inimesed on nii toredad ja sõbralikud. Tehakse täpselt selliseid totakaid nalju nagu mulle meeldib ja ma ei ole nii endasse tõmbunud. Löön rohkem asjades kaasa ja ei tõmbu kössi kui midagi võib olla ehk äkki valesti on. Peabki valesti olema, muidu ei saagi teada, kuidas õigesti on.

Ja kui ma koju lähen, saan lõpuks sõbrannedega aega veeta. Väljamaa on seljataga ja terve suvi meie ees. Ma saan kõigi aedadesse targutama minna.

20140508-111321.jpg

20140508-111338.jpg

20140508-111356.jpg

20140508-111414.jpg

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s