KOLMAS

Ma olen juba kolm korda sõitnud erakorralise meditsiini osakonda arvates, et mul on pimesoole põletik. Valu on paremal pool alakõhus aga tõmbab mingi aja pärast tagasi. Tavaliselt lahkun haiglast sama targalt kui tulin. Ma arvan, et on küll pimesoole põletik aga krooniline. Et vahel tuleb ja lööb välja ja siis jälle taandub.
Täna valutab mu kõht juba kolmandat päeva, täna hommikul oli valu juba tuntavalt paremal pool alakõhus. Kui pingutan, annab rohkem tunda aga see pole äge põletik. Aga seekord pole tagasi väga läinud, äkki jäetakse haiglasse ja lõigatakse välja. Ma pole eilsest õhtust saadik midagi söönud, täna hommikul olen veidi vett joonud.

Ohjah. Millegi pärast arvan, et mind saadetakse koju ja öeldakse, et kui hullemaks läheb, tulge tagasi. Samas loodan, et äkki lõigatakse välja, siis ta ei tülita mind enam. Võib olla antakse lihtsalt antibiootikumid pihku. Kahel viimasel juhul peaksin imetamise lõpetama ja mul polnud aimugi, kui kurvaks see mind teha võib. Imetamise lõpetamine on emale ka ikka väga raske. Emotsionaalselt. Samas natuke hea meel ka, et saab lõpetada. Saan teha endale suvel tatoveeringu ja saan veini rüübata.

Kuskil tund aega pean veel analüüside vastuseid ootama. Mulle pandi igaks juhuks kanüül ka, et ei peaks pärast rohkem torkima. Palun koju.
Palun süüa.

20140517-141721.jpg

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s