KILOD

Aasta tagasi olin ma 18 kg raskem. Ma kaalusin raseduse lõpus 83 kilo. Iiks onju. Arvestades seda, et raseduse alguses olin ma 62 kilo ja vahepeal see isegi langes mingi 60-le. Nädal pärast sünnitust kaalusin 74 kilo ja sinnakanti see jäi veel mitmeks kuuks. Olin suht emalaev aga õnneks ma ise sain sellest aru vaid siis, kui end pildi pealt nägin. Kui Tütar sai 6-kuuseks, siis hakkas kaal iseenesest langema. Kaal näitas juba 6-ga algavat arvu, jäi pidama 67 juures ja nüüd pärast imetamise lõppu on see jälle langema hakanud. Nüüdseks olen 65 kg punktipealt. Siuh. Kolm kilo veel ja olen raseduseelses kaalus ja 5 kilo ideaalkaaluni. Ilus 60. Mitte et ma praegu ilus poleks, hehe.

Järgmise rasedusega tean, et pean end rohkem liigutama, tasakaalukalt sööma ja sünnituseks valmistuma. Liigutan rohkem nagunii, sest Tütar tahab möllata ja tervislikum toitumine on lapse saamise kõrvalnäht. Teadlikult toitumisharjumuste muutmine tuleb lihtsalt loomulikult. Lisaks on mul kavas hakata joogaga tegelema ja raseduse ajal saan isegi rasedate joogas käia.

Kas keegi oskab soovitada joogat algajatele? Ilmselt pean alles sügisel alustama, sest siis algavad uued kursused ja ma tahan koos grupiga ühel ajal alustada, mitte poolepealt üritada. Kui kellelgi on kogemusi, siis soovitused on teretulnud!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s