MINU KÕHT vol 2

Nädala alguses käisin uuesti füsioterapeudi juures ja kuigi ma ei polnud eelnevalt ülemäära tubli olnud, siis Helle suhtus sellesse väga rahulikult ja julgustavalt. Eks see ole sage nähtus, et alguses on motivatsioon laes aga siis igapäevatoimetused segavad vahele ja on lihtne vabandusi leida. Sellest hoolimata olid mu mõõdud vähenenud ja peeglist vaadates on ka talje rohkem välja joonistunud.
Juba esimestel päevadel tundsin, kuidas mu kõhulihased tugevamaks muutuvad ja ma sain neid paremini kontrollida. Kuigi ma ei jõudnud vahepeal harjutusi teha, siis enamus ajast hoidsin oma kõhtu sees, tõusin voodist õigesti ja võtsin Tütart sülle õigesti.
Ja nendest kõrge värvliga pükstest nii palju, et nats on juba suured. Pärast pesu lähevad ideaalselt selga aga varsti muutuvad juba räpipüksteks.

Seekord sain natuke suuremat koormust peale ja harjutusi teen nüüd enamasti püsti seistes. Kuna see nädal olid palavad päevad, siis pani Helle mulle kõhule kolm roosat teipi. Need toetasid mu kõhtu ja ei pidanud splinti kasutama. See splint on natuke ebamugav, läheb paigast, veidi näpistab ja ajab higistama. Proovin olle natuke järjekindlam ja teen harjutusi väga hoolikalt. Lähen lausa eraldi tuppa, et miski muu ei segaks.
Järgmine kord, kui lähen, siis ma loodan, et mul on ette näidata suurepärased tulemused!

Lisan enne ja pärast pildid ja mõõdud siis, kui treeningperiood lõpeb.

Seniks soovitagu mulle edu ja järjekindlust! 🙂

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s