MINU KÕHT vol 3*

Natuke aega tagasi käisin kolmandat korda Kõhukliinikus ja sain uued harjutused. Kui varasemalt olen ma treeninud siselihaseid, siis nüüd ma treenin lisaks nendele ka pealmiseid lihaseid. Six-packi noh. Ja ausalt, kui ma neid nüüd pingutan ja sõrmedega katsun, siis ma tunnen, et mul päriselt ka on kõhulihased. Kõht näeb palju parem välja ka. Ma luban, et panen üles pildid, kui Helle arvab, et ma enam jälgimist ei vaja ja ma temalt pildid ja mõõdud saan. Enne oli mu kõht ettevõlvuv ja vertikaalselt oli paras vagu sees. Nüüd on kõht palju ilusam, tasasem, tervem ja tugevam. Enesedistsipliin on mul palju parem kui varem aga siiski on arenemisruumi. Jahedamate ilmadega saan kanda ka splinti, mis tuletab meelde kõhtu sees ja rühti sirgena hoida.
Lisaks kõhule tahan ma üleüldiselt vormi saada. Ma käin väikestviisi jooksmas ja sügisest hakkan käima joogas. Häääästi tasakesi muudan oma söömisharjumusi. Ikka rohkem värsket ja vähem saia. Ma pean endale seadma eesmärgid, mille poole püüelda. Alguses suhteliselt väikesed ja realistlikud, et ma nendeni jõuaksin, siis tõuseb motivatsioon ka kõrgemale. Sügisel tulevad alati uued tuuled. Tuleb tahtmine end kätte võtta. Pärast suurt puhkamist on jahedamate ilmadega hea uute asjadega alustada.

Ma vist valmistun teiseks raseduseks. Ma tahan saada tervislikumat rütmi sisse, et siis raseduse ajal ei oleks vaja midagi järsult muuta. Ma mõtlen selle peale väga palju. Ma tahan saada vormi, tahan süüa tervislikumalt, tahan olla hea naine, tahan olla hea ema. Tahan uut kodu, tahan autot. Tahan, tahan, tahan. Peaks ümber sõnastama.

Mul on hea vorm, ma toitun tervist toetavalt, ma olen hea naine, ma olen hea ema. Mul on uus kodu ja mul on auto. Afirmatsioonid. Ma olen terve, mu mees on terve, mu laps on terve, mu koer on terve. Meil on piisavalt palju raha ja jääb ülegi veel. Meil on hea ja ilus elu ja me oleme õnnelikud, sest me oleme koos.

*Selles sissekandes on teemade käsitlus natuke mitmekesisem kui pealkirjast järeldada võiks.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s