AUTO JA SÜGIS

Me hakkasime endale autot otsima ja sellega seoses liitusin Facebookis vastava grupiga. Liikmed müüvad, ostavad, vahetavad autosid. Iseenesest tore grupp, saab kiirelt info kätte ja võib olla autole isegi õigel ajal jaole. Kuna me otsime praegu ka uut kodu, siis ma suhtusin ka auto ostmisesse samamoodi. Ikka pikalt enne kaaluda, vaadata igasugu variandid läbi ja siis mitmest autost välja valida see õige. Aga ei ole nii. Head autod lähevad nagu niuhti, jõuad pilti vaadata ja helistada ja juba ongi ära müüdud. Ilmselt juhtub nii, et lähme vaatame ühte potentsiaalset autot ja samal õhtul sõidame sellega juba koju. Või siis järgmisel õhtul. Niimoodi käib vist kasutatud autode ostmine.
Arvestades seda summat, mille me auto jaoks oleme otsustanud eraldada, võime me saada päris hea auto. Paraja suurusega ja mõistliku kütusekuluga.

Ma olen päris elevil, sest see saab olema minu auto. Just alles ma kirjutasin paberilehele, et meil on auto ja meil on korter. Auto saabki meil varsti olema ja ega see kortergi kaugele maha jää.
Ma olen elevil ka selle pärast, et sügis tuleb. Kootud sallid ja sokid ja kindad ja mütsid, soojad saapad, soojad tekid ja kampsunid. Ilusad soojad loodusvärvid. Oeh, nii ilus.
Iga kord, kui uus aastaaeg tulema hakkab, siis see on mu lemmik.

kollage

One thought on “AUTO JA SÜGIS

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s