KIRI

Suur hulk inimesi tunneb end hetkel nii abitult. Neis on palju emotsioone ja kõige rohkem on raevu ja kurbust. Lausa vihkamist. Tahaks midagi ette võtta – aga mida?
Mina ka tahaksin aidata aga füüsiliselt ei saa. Lihtsalt ei saa. Tahaksin minna võõraste inimeste juurde ja lihtsalt võtta nad oma embusesse. Pakkuda lohutust ja armastust. Aga nii ei tohi, nii võib vastupidine efekt tekkida. Aga pole hullu – ma saan mõtteis neile armastust suunata, puudutada nende hingi ja tasakesi distantsilt valgust saata.
Mu enesetunne on palju parem ja ma loodan, et nende oma ka.

Nüüd ma kirjutan ühe palve ühele väikesele hingele. Kirjutan, sest loodan, et need, kes seda loevad, annavad mu sõnadele väge juurde.

Sa oled ilus, sa oled hea, sa oled oluline.
Mul on väga kahju, et oled oma praeguses elus pidanud nii julma reetmist kogema. Ma tean, et sa tulid nii õppima kui õpetama ja need õppetunnid on väga karmid. Sa oled väga tugev ja vapper hing. Ma soovin kogu südamest, et sa tuled sellest välja veelgi ilusama ja paremana. Su ümber on inimesi, kes sind armastavad ja sind armastavad inimesed, kes ei ole su ümber. Paljude mõtted on koos sinuga ja ma loodan, et need jõuavad sinuni ja toovad sulle jõudu ja valgust. Ma soovin, et sind ümbritsevad tulevikus inimesed, kes armastavad sind, teevad sulle pai ja on sinu üle nii õnnelikud. Ma soovin, et sa tunned end turvaliselt ja sa oled kaitstud. Ma soovin, et ühel päeval oled sa niivõrd tark ja tugev, et oled võimeline andestama neile, kes tegid sulle liiga ja vabanema oma valust.
Kõige rohkem soovin ma, et sinust kasvab hea ja südamlik ja terve inimene. Saadan sulle palju valgust ja armastust. Loodan, et sa saad need kätte.
Sa oled ilus, sa oled hea, sa oled oluline.

Anette

Advertisements

One thought on “KIRI

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s