ELU KUTSE

Ma olen täiesti vaimustunud sellest, kuidas kodu on püsinud üle nädala korras. Mitte nüüd niimoodi, et kõik kogu aeg läigiks aga üleüldist segadust enam ei ole. Kui on sassis, siis hakkan lihtsalt kuskilt otsast pihta ja üldmulje on jälle ilus. Eks ikka üks tolmukord siin ja seal, küll need ka üle tõmmatud saavad.
Kui enne ma lihtsalt ei teinud asju, siis nüüd ma lihtsalt teen. Kui ma varem väga harva tegin hommikul voodi korda, siis nüüd on hommikuti esimene asi võtta kardinad eest ja teha voodi korda. Söögitegemise ajal loputan kasutatud nõud kohe üle, kuigi see alati mul ei õnnestu. Oleneb valmistatavast toidust. Õhtul paneme Tütrega koos mänguasjad korvi ja päeval seljas olnud riided lähevad kas musta pesu kasti või kappi mitte voodiääre peale. Pärast ahju tule tegemist pühin puupuru ja tuha kohe kokku. Ja nii edasi ja nii edasi.
Varem sellist asja polnud aga nüüd ma olen nende tegevuste pärast lausa elevil. Nii mõnus on elada korras kodus. Või noh. Pealtnäha korras. Elutoa kapp ja magamistoa garderoob on ikka mingit jura täis kogunenud aga nendega tegeleme siis, kui kolime. Hiljemalt. Ja ei tea veel tõesti, millal see juhtub.
Hoolimata nendest varjatud segadustest, liiguvad asjad omadele kohtadele ja igapäevased rutiinsed tegevused tunduvad hoopis justkui puhkusena.

See on see, kui sulle meeldib, mida sa teed. 🙂

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s