KIHVAD

Eile öösel ärkas Tütar üles ja lihtsalt nuttis. Vahepeal nagu rahunes, heitis pikali ja hakkas uinuma aga siis tuli juba uus laine. Ma ei osanud midagi muud teha kui lihtsalt olla. Kui juba vähemalt pool tundi olime üleval olnud ja mingit rahunemist polnud näha, keeras Mees külge ja ütles: “Kas tõesti on nii valus?” Ma ei saanud aru: “Mis asi?” “Hammas!” “…. aa ..”

Ausalt, mul ei tulnud see pähegi, sest varem pole Tütart hammaste tulek väga häirinud. Vähemalt mina pole erilisi muutuseid tema käitumises märganud. Aga tõepoolest, igimeid katsudes oli tunda, kuidas üks silmahammas end välja punnitas. Ige oli täiesti tursunud. Otsisin siis Calgeli välja ja istusime natuke aega elutoas ja vaatasime raamatut. Otsisin veel ärapandud kaelkirjak-Sophie ka üles aga seda ainult piiksutati. Aga valu tundus olevat leevendatud ja natukese aja pärast saime magada.
Hommikul oli tunda, kuidas hamba terav ots juba väljas oli. Teine silmakas on juba ammu nägu näidanud, nii et tundub, et hullem on möödas. Siuh.

Jumal tänatud, et öösel kella keerati. Mulle kulus üks lisatund und ära küll ja ma ei pidanudki poole päevani magama.

Advertisements

3 thoughts on “KIHVAD

  1. mu plikal tulevad vist esihambad kõik korraga:D No nii turses ja muud sada häda nende hammaste tulekuga. Ma niii kade nende peale, kelle lastel ilma suure jonnita hammas järsku suus:D

    1. Anette

      Ma olen öösiti Calgeli kasutanud varem ka ja vist on aidanud ka, sest pärast seda on uni kiiresti tulnud. Need hambad täiesti märkamatult pole tulnud, vahel on ikka selliseid virilamaid perioode. Aga see hammas tuli kuidagi eriti valusalt. Ila oli väga palju üle ja paar päeva oli päris korralik nohu ka. Täislaks. Õnneks nüüd kõige raskemad kasvatatud 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s