PUHAS

Ma olen juba kirjutanud, et mu igapäevaelus asjad on lihtsalt hakanud juhtuma. Tegemise tahtmine. Nüüd on majapidamistöödele lisandunud õppimine! Seda ma olen väga kaua oodanud, sest terve oma kooliaja tundsin, et imelik küll, aga ma ei oska õppida. Minu jaoks selline tuupimine ja aja peale tegemine oli nii ebaloomulik. Sellel ajal ma polnud lihtsalt siiralt õppimisest huvitunud ka. Palju olulisemad olid igasugused suhted ja kõik sellega kaasas käiv – peod, riided, sõbrantsid, poisid. Kuigi ma pole kunagi mingi ilge pidutseja olnud ja praegu mõtlen enamustele pidudele kui pigem ebameeldivatele kogemustele, siis kõik peole eelnev oli alati põnev. Sõbrannadega riiete valimine, meigi ja soengu tegemine, muusika kuulamine, tantsimine, itsitamine. See oli parim osa. Peod ise ei olnud nii toredad. Toredad olid sellised lambikad väljaskäimised, kui mingit erilist plaani polnud – Hella Hundi park ja Protest. Mulle meeldis lihtsalt istuda, rüübata, inimesi vaadata ja suhelda. Niimoodi ma sain näiteks Mehega tuttavaks.
Aga ma kaldusin teemast kõrvale. Ma kipun seda tegema. Nüüd mulle meeldib õppida ja see muutub aina lihtsamaks. Ma tunnen, et olen valinud õige kooli ja õige eriala. Mind huvitab see, mida ma õpin ja ma saan klassiruumis õpitut visualiseerides kohe rakendada. Ma näen, kuidas need teadmised päris elus rakenduvad ja seda ma armastan kõige rohkem. Ma õpin elama. Ma omandan teadmisi ja oskusi, tänu millele ma ei jää kunagi päriselt hätta. Ma ehitan endale turvatunnet.

Täna istusin maha ja süvenesin ühte suhteliselt suuremahulisse töösse ja märkasin, et ei tunne enam tavapärast tülpimust või kohest igavust, mis enamasti õppimisega kaasnes. Mul oli päriselt huvitav ja ma nautisin seda aega iseendaga.

Võib olla ma muutun tänu sellele, et olen ema ja mu missioonitunne on võimsam kui enne. Võib olla selle pärast, et ma käisin regressiooniteraapias ja selle mõjud avalduvad järk-järgult. Võib olla selle pärast, et hakkasin tegelema joogaga ja mu energiad on hakanud liikuma ja tšakrad avanema. Võib olla kõik need korraga. Avanen ma igatahes ja ma tunnen, et olen kindlates kätes. Enda kätes. Sügise alguses kirjutasin võimsa energiaga täidetud sõnu ja need on hakanud manifesteeruma.
Milline jõud meis ja meie ümber on.

Tuleb proovida seda leida ja seda puudutada.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s