SAKK

Meil oli täna tore hommik. Kõik jäime eile haigeks – nohustame ja köhatame, nii et öö oli juba natukene raske.
Palusin Mehel putru teha ja piim kees päris korralikult üle. Tegime teed ja panime küünlaleegi ka alla soojendama ja järgmine hetk majapidamispaberi rull põleb. Köök oli kärsahaisu täis.
Naljakas oli ka. Loivasime mööda kodu ringi, rääkisime läbi nina ja tegime kõik asjad valesti.

Selle aasta pühad on üleüldse natuke sakkinud. Mitte niimoodi vastikult vaid totakalt. Niimoodi, et see on tegelt naljakas, kuidas kõik sakib. Meil oli kole kuusk ja kingitustega oli ilge jama. See aasta lihtsalt ei sujunud. Eelmine aasta oli meil ilus kuusk ja ilusad pakitud kingitused ja jõulumuusika oli ka täiesti olemas. See aasta mitte ühtegi neist. Vähemalt olid ilusad valged jõulud, kuigi pimedas paksu udu sees sõitmine samal ajal kui kõik teised magada nohisevad… Väsitab ikka ära küll.

Toredaid asju on ka. Üks on saladus aga muud asjad. Näiteks meil on uus väiksem voodi ja uus voodi ka Tütrele, kus ta üks öö magas terve öö jutti! Mõnna! Ja ülehomme saabub meile oodatust palju varem uus diivan! Täpselt õigel ajal.

Aga täna ma jõudsin mõelda, et see ilutulestiku laskmine on ka jube. See aasta meil olid eriti pikad säraküünlad lihtsalt.

Head uut aastat!

Advertisements

4 thoughts on “SAKK

  1. Triinu

    Ära nende sakkivate jõulude pärast küll muretse, mõtle parem kui hea on siiski omada pere ja oma kodu.. näha oma vanemaid ja sõpru 🙂
    Aga väiksem voodi… kellele? 😀 tahaks kohe väääga teada, kas see on kuidagi selle saladusega seotud 🙂

    1. Anette

      Aa 😀 Meil oli lihtsalt üks hiiglaslik voodi 2×2 meetrit, selle vahetasime väiksema vastu. Muidu poleks Saara voodi ära mahtunud 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s