KÕIK KORRAGA

Mul on raske magama jääda. Ja raske on und hoida, väga erk on olla. Unenäod on ka nii selged ja intensiivsed, et ei aita välja magamisele kaasa. Ja kui Tütar öösel korra ärkab ja natuke viriseb, siis ma ei saa aru, miks ta nutab, sest ta on ju nii ilusad tulbid korjanud või miks ta ei saa lihtsalt riideid selga panna. Ma olen sellistel hetkedel nii unesegane, et unenäod ja reaalsus segunevad.
Ja praegu lisaks sellele mu keha valutab. Ma ei tea, mis lihastega ma eile lillesibulaid orade otsa lükkasin aga “korsett” ja reied valutavad. Võib olla on see jooga mõju aga misasja. Kuidas nüüd praegu annab tunda? Ega ma esimest korda sibulaid kasti pannud või joogas käinud. Õhh.
Tahaks, et oleks hea olla. Tahaks päeval ka magada aga see nädal ei paista mu plaanis neid uinakuid väga palju olevat. Võib olla homme … ja ülehomme ka väikene.
See nädal on olnud ebatavaliselt tihe ja nii ka jätkub. Iga päev on mingi ettevõtmine – esmaspäeval ja teisipäeval tegin praktikat, täna käisin ema juures õppimas, homme lähme Tütrega loovustundi, reedel läheme arsti juurde ja laupäeval olen ma terve päev lõppastme koolitusel. Aga pühapäeval mängin ma Dragon Age’i, ma olen selle välja teeninud küll.

See kõik sai kirja selle pärast, et mul oleks hiljem hea lugeda, et ma olen aeg-ajalt väga produktiivne ja tubli (isegi kui ma end kõige paremini ei tunne) ja siis rahulikult ilma süümekateta edasi puhata ja lubada endale üks hommik voodis ja õhtu diivanis veeta.

Advertisements

One thought on “KÕIK KORRAGA

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s