TÄHELEPANU

Mees ütles mulle täna päeval, et tal on mulle üllatus. Kuna ma ei tundnud end kõige paremini ja veetsin enamuse päevast pikutades, siis see tegi meeleolu paremaks küll. Ootasin siis teda koju ja kui ta jõudis, andis ta mulle ühe infolehe lihtsalt. Ja kusjuures sellise, mille ma ise ka olen korra ühelt letilt korjanud. Nonoh. Rääkis veel juurde, et neil käid kontoris mingeid tooteid tutvustamas. No vaatasin siis seda infolehekest, mida ma eelmine kord väga ei uurinud aga millest ma üldises plaanis huvitatud olin ja mõtlesin, et mis ta siis veel mulle räägib. Ma hakkasin küll juba natuke kurvaks minema, et tõeline üllatus ikka – paberileht infoga. 😦

Aga see, mis edasi toimus tegi mu meele rõõmsaks ja andis mulle kinnitust, et mu soovid täituvad. Natukese aja pärast poetas ta mulle paberkoti toodetega ka ja ütles, et ta ei ole mingi nõme mees, kes annab mulle mingi brošüüri lihtsalt. Ta tõi välja kotitäie asju, mis ta pärast esitlust ostnud oli ja rääkis sinna kõrvale, mis ta nende kohta teada sai. Tegemist on kodumaise ettevõttega Chaga Health, mis pakub looduslikke ja tervist toetavaid toidulisandeid. Kuna ma olen kodus rääkinud sellest, kuidas ma tahan minna metsa musta pässikut korjama, siis oskas ta seda juba millegagi seostada ja mõtles, et mulle kindlasti meeldiks. Must pässik on väga võimas ravimseen, mida inimesed on kasutanud juba ammusest ajast. Igatahes, nende tootevalikus on lisaks musta pässiku pulbrile ka männikasvu-pulber (mis on imelise lõhnaga), külmkuivatatud pohlad ja mustikad (mis Tütrele väga maitsevad). Need on asjad, mis Mees meile koju tõi aga tooteid on neil veel. Neid võib panna toidu või joogi sisse. Täna õhtul juba jõime teed, millesse panin natukene kasekäsna- ja männikasvu-pulbri segu ning kui ma tavaliselt joon vaid ühe tassitäie teed, siis seekord võtsin teise ka. Männikasvu-pulbrit soovitan juba lõhna pärast ja musta pässikut tema immuunsüsteemi tugevdava toime pärast.

Mis mind selle asja juures kõige rõõmsamaks teeb, on asjaolu, et Meheni on hakanud jõudma infot, mis muudab tema vaadet enda ja meie eluviisile. Ta on hakanud nägema, et looduslike vahenditega enda organisimi toetamine pole mingi imelik ökovärk vaid täiesti adekvaatne lähenemine. Ta on ise hakanud välja pakkuma looduslike toodete kasutamist ja nüüd tõi meile koju asju, mille ostmist ma oleksin alles paar kuud tagasi pidanud viie peale kaitsma. Ja mul on tunne, et ta usaldab minu arvamust sellistes asjades rohkem kui enne. 🙂 Nii hea, et keegi pole kivisse raiutud ja kõik on võimelised painduma.

Mul on iga päev aina rohkem põhjust olla tänulik. Hea on olla heas meeleolus ja tervises ja peres ja armastuses!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s