KÕIK TUNDED SAAVAD ARMASTUSES KOKKU

Ma armastan tunnete tundmist. Aga armastusetunne on hoopis midagi muud.

See on midagi sügavamat ja palju rahulikumat kui kujutlus armastusest tavaliselt on. Seda aetakse vahel segi armumisega, mis on väga intensiivne tunne. Minu jaoks on armastus üks suur kogemus. Armastus pole minu oma aga ta liigub läbi minu. Nii nagu energia ei lõpe kunagi otsa vaid muutub ühest liigist teise, on ka armastusega. See ei saa mitte kunagi otsa, ta on pidevas liikumises. Kõik tunded, mida ma tunnen, on armastus. Nii nagu rõõm ja elevus on ka viha ja kurbus armastus. Energia. Edasiviiv jõud. Alles nüüd olen hakanud aru saama selle tähendusest.

Ma tunnen, et ma olen armastuse vahendaja. Ma ei anna seda endast vaid minu kaudu pääseb see sinna, kuhu sellel on vaja jõuda. Ja see on igal pool. Armastust on igas kübemes ja mida rohkem seda tunned, märkad ja näed, seda rohkem seda hakkab ka olema. Armastusest sünnib armastus.

Ma siiralt usun, et minu head soovid ja armastavad mõtted jõuavad nendeni, kellele ma neid saadan. Mulle meeldib mõelda, et mõned positiivsed muutused või niisama toredad intsidendid on saanud minu toetust. Ma saadan toetust igale poole. Saadan oma lähedastele ja inimestele, keda ma tean aga pole kunagi kohanud, täitsa võõrastele saadan ka. Täiesti võimalik, et Sinule olen ka saatnud.

Üks tundeid tekitav lugu ja video.

Kõik tunded saavad armastuses kokku.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s