POOLEPEAL

Täna ma küpsetan ühe koogi. Aga söön seda alles homme, sest kell on neli läbi ja üleöö seisnuna on see veelgi imeheam. Muidu ma kooki ei küpsetaks aga täna on põhjust. Nimelt on täna pool rasedust kantud ja hommikul käisime kõik koos ultrahelis. Kõik on hea ja veel paremgi ja ma olen täitsa elevil ja liblikane, sest saime teada, kas mu kõhus siputab poiss või tüdruk. Kes pakub?

Ultraheli tegi arst, kes oli mul esimesel sünnitusel. Ma mäletan küll ta nägu, mis sest, et kõik muu oli sota-pota. Sünnitusel ei jätnud ta kõige sõbralikumat muljet ja tänagi sain aru, et ega ta liiga sõbralik inimene polegi aga ultraheli läks meeldivalt ja kiiresti. Imestas veel Tütart vaadates, et kuidas nii suur laps oli ja andis head lootust, et teine laps ehk nii suurena ei sünni. Samal ajal on mul võimalus, et kui rasedus on täis kantud, siis võib olla kutsutakse sünnitus esile suure lapse kartuses. Aga kuna seda ma ei taha, vaid soovin ikkagi, et sünnitus ise algaks, siis liigutan rohkem, mediteerin ja visualiseerin rohkem ja jälgin toitumist. Rohkem. Hästi suur võimalus on, et laps sünnib Mehele sünnipäevaks ja just eriti seetõttu ma ei taha lasta varem esile kutsuda. Et sünniks täpselt siis kui vaja. 🙂

Aga kes pakub? Hihihi!

piltKõhupilte teen veel ise kõvera käega, sest Mees ei jõua veel päevavalguses koju ja lambipildid pole ilusad. Ja nädalavahetusel läheb meelest ära muidugi.

Advertisements

5 thoughts on “POOLEPEAL

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s