ÜKS KRATT JA TEINE

Ükspäev piiksus meie auto, et me pidureid kontrolliks ja täna hommikul viisin auto remonti, kus ühtlasi vahetati ka rehvid ära. Hea turvaline jälle sõita. Aga kuna see töö sai nii kiiresti valmis, siis ma vahepeal koju ei läinudki vaid viisin Mehele töö juurde kooki ja jalutasin päris hea maa maha. Lõpuks olin ma täitsa lödi ja just sellel hetkel saatis Mees sõnumi, et võin autole järele minna. Tütar oli küll mõnusasti end vankris sisse seadnud ja nägi päris uina välja aga ma siiski tõstsin ta autosse ja sõitsin koju, lootuses, et jääb toas magama.

Valesti lootsin, sest kaks ja pool tundi hiljem ei näidanud ta enam ühtegi unisuse märki ka. Kuna ma ise olin nii väsinud ja nii väga ootasin seda paaritunnist uinakut, siis läksin lõpuks väga endast välja ja lahistasin nutta pärast seda, kui olin järjekordselt Tütrelt jalaga näkku saanud.

Oeh. Rasked on sellised päevad. Tänane uinak jääb siis meil mõlemal vahele. Äkki saame siis õhtul varem magama.

Aga helgema poole pealt. Eile tehtud kook maitses täna ilmselt täpselt nii nagu ta maitsema pidi. Tegin selle retsepti järgi. Vähendasin vaid suhkrukogust ja lisasin sutsu vahukoort ka ja kasutasin 20cm koogivormi. Sai täpselt õige. Sai tagasihoidlikult tähistatud meie veel sündimata last.

Kuigi enne rasedust ja raseduse alguses olin ma väga veendunud, et ootame tüdrukut, siis natukese aja pärast, kui mul ei tulnud iiveldust ja kui magusaisu kadus ja isutas soolase ja hapu järele, siis hakkasin kahtlema ja tundsin täitsa poisi tunnet. Enne ultrahelisse minekut uurisin veel, mis vanarahvatarkused ja kõiksugu hiina ja jaapani kalendrid ütlevad. Jaapani kalender ütles, et 50/50, hiina kalender ütles, et tüdruk aga selle järgi oleks Tütar meil hoopis poiss pidanud olema. Poisile viitab veel kilode kogunemine kõhule (juurde olen võtnud 1 kg aga kõht on juba päris arvestatav) ja käte kuivamine (mida pole kunagi varem juhtunud). Enda arvates olen ma ilusam kui enne ja kui liita kokku eostamise kuu number ja enda vanus, siis on tulemuseks paarisarv.

Ultrahelis selgus ka, et täitsa poiss, mis poiss. Jätkame mustrit. Nii Mehe kui minu peres on enne sündinud tüdruk ja siis lühikese vahega poiss. Ja ma olen täitsa elevil, sest vastsündinud tüdruklapsega on kogemus olemas aga poisiga on see hoopis täitsa teine asi. Mees natuke pelgab, sest ta ise oli väiksena üks suur kratt ja arvab, et kõik poisid ongi sellised. Aga meie lapsed on head ja tundlikud hinged. Mina ei karda.

Advertisements

3 thoughts on “ÜKS KRATT JA TEINE

    1. Ma ka üldiselt ei mõtle sellele, kuid kui järjekordse koti poisiteemalisi asju koju toon, siis käib ikka peast läbi, et äkki polegi poiss 😃
      Aga siis kohe meenutan seda hetke mil UH aparaat mu kõhtu puutus ja rahunen maha… Veidi 😄

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s