KALLIS

Kui elukorralduses toimub mingi muutus, siis tulevad välja mingid valupunktid ja see on täiesti loomulik. Ja siis peab need valupunktid lahti harutama. Mulle väga meeldib elu õppida.

Eelmisel nädalal hakkas Mees trennis käima ja ta on sellele väga keskendunud ja kuigi see omadus tema juures mulle väga meeldib, siis samal ajal tundsin ma end aina rohkem kõrvalejäetuna. Tal hakkas mingi teine elu käima ja mina hakkasin end üksikuna tundma. Mees arvas, et võib olla mul on raske päevad läbi ainult koos Tütrega olla ja et ma tahaksin täiskasvanutega suhelda. Suhelda tahtsin ma küll aga mitte teiste täiskasvanutega vaid just temaga. Sellest tundsin ma puudust. Mees on see inimene, keda ma iga õhtu koju ootan ja kellest ma ei taha pikemat aega kaugemal eemal viibida. Mulle saab aina rohkem selgemaks, kui väga oluline meie suhe minu jaoks on.

Ja kui ma sain Mehele välja öelda, et ma igatsen temaga suhtlemist mitte suhtlemist üleüldse, siis ta suhtus sellesse nii leebelt ja armastusega. Tema tundis end olulise ja armastatuna ja mina sain kinnitust, et ta väga hoolib sellest, mida mina ka tunnen. Ja alates sellest hetkest tunnen mina ja tunneb ka tema meie suhtes mingit uut taset. See muutus sügavamaks ja tõusis kõrgemale ja me mõlemad saame sellest palju rohkem ja mina vähemalt tunnen, et me oleme üks. Me oleme koos, üksteisel ja üksteisega. Aina rohkem tunneme end perena ja ausõna, ma väga ootan juba nädalavahetust, mida me alustame joogaga ja mille veedame Hiiumaal.

Mul on täitsa liblikad kõhus.

mu härra
mu härra
Advertisements

One thought on “KALLIS

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s