MULLE

Ma olen natuke mõelnud sellest, mida ja kuidas oma blogisse kirjutada. Enda elu igapäevastest asjadest ma kirjutada ei taha, sest siis ma mõtleksin juba ette ja tegevuse ajal, kuidas sellest kirjutada ja see võtaks minu jaoks kogu eheduse ära. Ma ei taha, et blogi pidamine oleks minu jaoks mingisugune rutiinne kohustus. Mulle meeldib kirjutada ja mulle meeldib mõelda, et keegi saab sellest inspiratsiooni või leiab mingit toetust. Toetus ongi tegelikult see, mille poole ma püüelda tahaksin. Mulle meeldiks, kui minu blogi lugemine tekitaks hea sooja tunde lugejas ja võib olla paneb lugejat enda suhtes end pareminin tundma. Mina mõnda blogi lugedes tunnen just seda ja minu arvates on see nii mõnus ja ehe, et tahaksin seda ka omalt poolt pakkuda.

Mulle meeldib kirjutada oma tunnetest, kasvamisest enda sees ja mind ümbritsevates suhetes. Kuidas on hea olla naine ja ema ja osa universumist. Mulle meeldib anda edasi lihtsate asjade ilu ja võlu ja mulle meeldib mõelda, et see tuleb mul hästi välja. Kuigi vahel on kahtlused, kas ma ikka tohin sellist asja öelda või kirjutada. Kuidas see mõjutab minu enda magnetvälja, teisi inimesi ja tervet maailma. Kuna ma olen alati olnud paras lillelaps ja vaistlikult tajunud ära asjad, mis ei saa head olla, olen teadlikult üritanud vältida teatud mõttemustreid või sõnu. Kuidas mõjutab mind negatiivsete uudiste kuulmine või teisest inimesest negatiivselt mõtlemine või rääkimine. Või iseendast halvasti mõtlemine ja rääkimine. Kõik need mõtted, mis mu peas on ja kõik sõnad, mis ma välja ütlen – neil kõigil on mingi energia ja see energia ei kao mitte kuskile.

Ja ma tunnen, et kõik, mida ma blogisse kirjutan, saab veelgi suurema energia taha, sest mitmed inimesed oma lugemisega kasvatavad seda ja kannavad edasi. Selle pärast mõtlesin, et võtan endale väikese pausi. Ma pole regulaarne kirjutaja aga tunnen, et tahaksin natukene omaette selgeks mõelda, mida ma oma blogiga tahan inimestele ja endale anda. Lõpetan kooli ära ja tegelen rasedusega ja perega ja koduga. Ja iseendaga, sest mu teele on tulnud midagi, mis puudutab mu hingesüdant just sealt, kuhu ma siiamaani ise jõudnud pole. Ma olen elevil, sest 2015 tundub olevat väga elumuutev aasta. Sellele annab kinnitust ka kundalini jooga õpetused, mis on suur osa nende muutuste liikuma lükkamisel.

Võtan aega tõeliseks puhkamiseks, elu nautimiseks, armastamiseks ja tänulikkuseks. See saab olema mõnus kõikide nende suvevihma ja päikseköetud männimetsa lõhnadega. Mehe kallistuste ja Tütre naeratustega.

Saatke ilusaid mõtteid!

isa ja tütar, päevased | canon prima 70f zoom
isa ja tütar, päevased | canon prima 70f zoom
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s