NELJAKESI

Me oleme nüüd neljakesi ja elu on jube helge. On küll olnud natuke madalaid ja kurbi hetki aga see on ka täiesti okei. Eks hormoonid mängivad samuti siin oma rolli aga enamasti on ikka mõnus olla ja läheb ikka mõnusamaks. Iga päevaga olen rohkem taastunud ja aina parem on olla, mis siis, et alguseski üldse kehv polnud.

Poeg on üks mõnus sell. Uudistab ja vaatleb väga rahulikult aga kui süüa on vaja, siis võib väga kõva häält teha. Imetamine sujub meil ilusti ja öösel saame täitsa hästi magada. Mina saan hetkel isegi päeval natuke tukkuda. Väga rahulik tempo on meil siin. Tütar on kohe algusest peale olnud vennaga suheldes väga õrn. Tahab teda endale aeg-ajalt sülle, käib paitamas ja musitamas ja kallistamas, paneb tekki peale ja toob mänguasju. Tahab talle minu moodi süüa anda – tõmbab pluusi üles ja ütleb “söö-söö”. Kõigile külalistele jookseb vastu ja teavitab neile uudist, et meil on tita, väike venna. Venna suhtes on ta hooliv aga nutt tuleb ka tihti peale. Ei taha seda, ei taha teist, mitte midagi ei taha, ainult nutta tahab. Muutustega harjumine tekitab vahel ikka nututuju. Alguses oli magama jäämine raskendatud aga nüüd oleme kõik maha rahunenud ja päris mõnusasti saame hakkama. Tütar kasvas nagu üleöö suureks aga ta on ikka sama armas ja vahva, vaat et vahvamgi. 🙂

Mul on plaanis kirjutada ka sünnitusest aga kuna see on ikkagi suht intiimne värk, siis panen selle parooli alla. Tahan kirjutada ka detailidest ja väga avalikult neid avaldada ei taha. Aga üles kirjutan ikka, sest tahan kunagi hiljem lugeda ja siis on ilmselt mõned asjad meelest läinud. Saab siis meenutada. Kes soovib parooli, siis saate mulle kirjutada – meiliaadressi leiate SIIT.

Võite olla kindlad, et siia hakkab ilmuma elu ilust ja emadusest õhkavaid postitusi aga ilmselt ka mõned natuke hallimates toonides sissekanded. Need võivad tunduda liiga ilusad ja roosamannad aga uskuge mind – ma kirjutan siis, kui ma päriselt tunnen. Ma olen valmis vastu võtma seda, mida elul on mulle pakkuda. Ma olen väga elevil aga samas rahulolev, see uus eluetapp on alanud nii ilusasti ja ma ei saaks rohkem rahul olla.

Mul on imehea mees, imeilus tütar ja imetore väike poeg. Põselohukestega.

Advertisements

One thought on “NELJAKESI

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s