PAHA

Ma ei tunne ennast üldse hästi ja ma ei jõua ära oodata, millal see paha tunne üle läheb. Olen täna mitu korda vajunud üheks pisaratelombiks ja ennast haletsenud. Tahaks magada või olla liikumatult kuni jälle parem hakkab.

Mul on valus ja ma olen sellest väsinud ja see ajab mind vihale ja siis kurvaks ja pesuhunnik vannitoas kasvab ja diivani peal on piss ja vaip on purune. Ja Koer haugub just siis, kui Poeg on mu süles rahunenud ja muidugi jõuab issi täna hilja koju.

Aga vähemalt said voodilinad vahetatud ja pakiautomaadist Tütrele müts ja sall toodud. Meriinokad. Pliiatsid ja värvimiskaardid tulid kaubapeale.

Ma lasin endal korra ahastuse ja haletsuse küüsi sattuda. ‘Miks mina?’ Aga sellesse jäämine pole mulle omane, nii et ma olen terve, ma olen terve, ma olen terve. Mul on soe, mul on hea olla, ma söön head toitu, magan head und, joon piisavalt vett.

Ma olen terve. Palun.

Advertisements

4 thoughts on “PAHA

  1. Anette

   Aitäh sulle! 🙂 Ma ikka proovin jaatavat eluviisi harrastada aga vahel on lihtsalt täiesti ulme, kuidas kõikvõimalikud asjad juhtuvad korraga ja siis ongi tunne, et aaahh, jätke rahule mind! Aga need õnneks väga kaua ei kesta ja õnneks ma pole üksi. Alati on toetus olemas. 🙂

  1. Anette

   Õnneks kõik ikka möödub, mis kipub ikkagi pigem varem kui hiljem juhtuma.
   Aga kas ma võin su naiste ja meeste postitust linkida oma järgmises sissekandes? 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s