MIS TUNNE ON …

Juba enne Poja sündi leppisin fotograafiatudengist sõbrannaga kokku aja, millal ta võiks tulla meile külla ja mõned hetked üles võtta meie niisama olemisest. Mul on nii hea meel, et ta oli hea meelega nõus ja ma teadsin, et ma saan täpselt sellised maailma kõige ilusamad pildid ja veel ilusamadki. Ja no nii juhtuski. Mul on nüüdsest soov ainult tema tehtud perepiltide järele ja muidugi on suureks plussiks ka sõbrahind, mille vastu saan imelised pildid ega pea kunagi pettuma. Minu jaoks peegeldavad need just seda, mida ma oma elu elades tunnen. Mitte midagi märkimisväärset justkui ei toimu aga see olemine ja elus kulgemine ongi ise see, mis täidab südame. Vaadake ise.

Anette_pere_0096 Anette_pere_0101 Anette_pere_0110 Anette_pere_0136 Anette_pere_0162 Anette_pere_0202 Anette_pere_0219 Anette_pere_0231

Pildid on teinud armas Alissa Nirgi. Ta peab lisaks muudele projektidele väga huvitavat saiti, kus ta kirjutab oma Ukrainast pärit vanaema elust Eestis. Pakub teist vaatenurka Ukraina olukorrast ja ka praegu aktuaalsest põgenike teemast – Grandmother News.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s