VÄESTATUD

Tahan kiirelt oma säravat meeleolu ja energiat jagada., et millalgi hiljem saaksin lugeda, kui äge enesetunne oli!

Ma käisin just väga ägedas töötoas, mida viis läbi armas Karita. Kohale oli tulnud seltskond naisi, mis mulle väga-väga meeldis. Tundsin, et selliseid naiste kokkusaamisi ja kogemustest rääkimisi on veeeel vaja. Keegi kindlasti korraldab kuskil! Töötoas rääkisime tasakaalust naiseks ja emaks olemise vahel, mis on praegu minu jaoks väga oluline teema. Sain kinnitust enda sisetundele ning meeldetuletust, et minu käes on palju jõudu ja vastutust (mis pole üldse hirmutav vaid kannustav ja julgustav) Olen nii väge täis ja armastusest pakatav.

Ja nüüd, kui ma kohvikus Meest ootan, et koos sööma minna, siis ma lihhhhtsalt ei jõua teda ära oodata. Pole teda terve hommiku näinud ja igatsus-ärevus-elevus on nii suur. Ta muidugi laseb end kauem oodata ka. Me leppisime kokku, et saame kokku kell kolm aga ta jõudis oma toimetused tehtud alles enne kahte ja läks alles siis trenni, mis võtab miinimum poolteist tundi. Pole üldse pahane vaid lasen endal säriseda. Mmmmõnuus!

Pärast sööme koos vaarika-toorjuustukooki, mille ma meile kahepeale nautimiseks võtsin. Uhh! Olen täiega Armastaja energias!

Advertisements

2 thoughts on “VÄESTATUD

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s