SELTSKONNAHING

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Käisin eile oma väga kalli sõbranna sünnipäeva tähistamas, tal on nii toredal kombel mu tütrega samal päeval sünnipäev. Ta kutsus lihtsalt hunniku inimesi endaga koos parki istuma ning kui mulle kutse saabus, ütlesin Kle, et ma lähen. Mul ei ole seda lihtne teha, sest beebi ja lapsed ja yadayada aga siis ma küll tundsin, et see teeks nii mulle kui Siljale nii-nii palju rõõmu.

Igatahes. Läksin kohale, rahvast oli vähe aga kõik minule võõrad, seega tegelt oli palju. Rõõmustasime, rääkisime juttu ja ma üritasin end hetke kohale tuua. Siis aga hakkas järsku hästi palju inimesi juurde tulema ja ma läksin nii lukku ära, et uhh.

Kui ma varasemalt tundsin, et mul on täiega midagi viga, et ma inimestega suhelda ei oska, siis seekord ma lihtsalt vaatlesin, et mida ma tunnen. Ümberringi oli nii palju inimesi nii suurte ja intensiivsete iseloomudega ning suured rahvahulgad on alati minus kergemat või raskemat sabinat tekitanud. Tundsin end nats ehmununa aga lubasin endal olla ja lihtsalt vaadelda. Juttu rääkisin väga vähese silmsidega, vaatasin kogu aeg mujale, mingi hetk näppsin telefoni, mingi hetk lihtsal olin silmad kinni ja kuulasin ümbritsevaid vestluseid. Muidugi hiilisid ligi tunded, et kas ma olen imelik või tekitan teistes imelikke tunded, et olen nii hall kriips ja täitsa võimalik, et tekitasingi aga sellest pole. mitte. midagi. Ma olengi selline, kui seltskond on suur ja võõras. Natuke kohmetu ja keel läheb sõlme ja naeratused on kohati sellised end vabandavad. See on muidugi ka õpitav asi ning mui-du-gi on kõige parem ja lihtsam mitte liiga palju üritada. Olla lihtsalt mina ise, lasta end lõdvaks ja mitte liiga palju põdeda.

Nagu näha, see põdemise värk on täiega ikka sees, muidu ma siin ei põeks praegu. Aga no oli seda väikest arutlust vaja praegu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s