ÕHTULE

Täna õhtul on mu esimene päris väljaskäik, vähemalt kuu aega ette planeeritud. Veedan nädalavahetuse sõbranna juures ja kavatsen niimoodi lebotada, et midagi hullu. Mittemidagitegemaeipea.

jussi

Ma peaksin täiega elevil olema ja end juba praegu vaikselt üles lööma aga ei. Mul on nats paha olla. Silm on valus ja ähvardab odraivaga ning just sel nädalal otsustas end näitama hakata üks punn, mida ma täiega retsinud olen, seega olen kärnane ka veel. Ma tõepoolest ei mäleta, millal mul viimati mõni punn oli… Olen natuke heitunud aga äkki põhjalik pesu ja õige muusika aitavad.

Leidkem positiivset. Hea kohv, rahulikud lapsed, enam-vähem korras kodu, varsti uus pesumasin ning tõenäoliselt parim ööuni viimase aasta jooksul. Ja Ariana Grande.

Praegu teeb mind hästi rõõmsaks Be Alright SNL esitus. Rõõmustab sõnum ja harmooniad ja koreograafia ja tantsijad, kes on oh my kui vaimustavad. Lihtsalt täiesti suurepäraselt imelised. Näe.

Huuh, loodetavasti saan sellest meeleolust välja. Tantsiks. Kõik korras.

 

Nüüd, paar tundi hiljem on olemine palju parem. Pesu aitas ja jällenägemine ootab. Kohtume õhtul kooliaegsete sõbrannadega ja mul hakkab elevus ka sisse tulema. Selline rahulik elevus. Selline, et ei tea täpselt, mis saama hakkab aga võtan kõik vastu. Võtan vabalt.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s